Untitled-1258

ما در اینجا قصد داریم بستری را برای شما علاقه مندان فراهم آوریم تا مهارت خود را در زمینه تولید محتوای الکترونیک افزایش دهید .

شما عزیزان می توانید با مراجعه به منوی آموزش نرم افزار به آموزش های متنی و تصویری بزرگترین نرم افزار تولید محتو ( اArticulate Storyline )   دسترسی داشته باشید . این نرم افزار به دلیل شباهت زیاد به نرم افزار Power Point یکی از راحت ترین نرم افزاها برای افراد مبتدی و به سبب داشتن قابلیت های فراوان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یکی از بهترین نرم افزارها برای افراد حرفه ای است .

یک خبر خوب …..

دیگر نیاز نیست ساعت ها وقت خود را برای جست و جو در اینترنت جهت یافتن ابزار تولید محتوا ( تصاویر ، آهنگ ها ، کاراکتر ها و … ) هدر دهید .  شما می توانید برای مشاهده ی بزرگترین منبع ابزار تولید محتوا مانند تصاویر پس زمینه با کیفیت عالی و در زمینه های مختلف ، تصاویر متحرک ، تصاویر وکتور ، کاراکتر های کارتونی ودختران با حجاب ، افکت های صوتی و آهنگ های پس زمینه  و هزاران عنوان ابزار دیگر از طریق منوی ابزار طراحی محتوا اقدام نمایید .

همچنین نمونه کارهای تولید شده توسط همکاران فرهنگی و علاقه مندان را می توانید از طریق منوی نمونه کارها مشاهده کنید و از آن ها در تولیدات خود استفاده کنید .

در آخر آرزو داریم توانسته باشیم قدمی در جهت پیشرفت و توسعه ی سطح آموزش کشور برداشته باشیم .

منتظر نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

راه های ارتباطی :

آدرس ایمیل :  mohtavasaz@gmail.com

کانال تلگرام :  http://telegram.me/mohtavasaz